SEMINARIUM MATTEBOX – BIARDY

MatteBOX-Seminarium-BiardyDrodzy Partnerzy,

W dniach 30 - 31 stycznia 2020 roku organizujemy seminarium szkoleniowe dla wszystkich Partnerów i firm zainteresowanych współpracą z platformą MatteBOX. Seminarium jest adresowane do osób, które kontaktują się bezpośrednio z klientami końcowymi i aktywnie sprzedają oraz zamierzają poprawiać swoje wyniki sprzedażowe, do managerów sprzedaży, którzy mają w planach poprawianie skuteczności swoich zespołów oraz właścicieli i kadry zarządzającej, chcących zwiększyć dochody swoich firm.

 

Tematy, które zostaną poruszone podczas seminarium:

1. Spojrzenie na rynek płatnej telewizji - stan obecny, otoczenie prawne i technologiczne oraz zmiany jakie nieuchronnie nastąpią w najbliższym czasie.

Solidny zestaw potwierdzonych informacji, których nie dowiecie się nigdzie indziej.

 

2. Jak rozmawiać z klientem - kiedyś posłańcowi złej wiadomości obcinano głowę, dzisiaj po źle przeprowadzonej rozmowie, klient skieruje swoje kroki prosto do konkurencji.

Każdą informację można przekazać na wiele sposobów, my sprawdziliśmy, które są skuteczne i chętnie podzielimy się tą wiedzą.

 

3. Architektura sprzedaży - jak zbudować prawidłowo procesy sprzedażowe.

Źle zaprojektowana sprzedaż powoduje, że "walimy głową w mur". Przy podwójnym wkładzie czasu i energii osiągamy zaledwie połowiczny efekt.

Skorzystanie z prawidłowo skonstruowanych gotowych elementów, wielokrotnie testowanych i poprawianych w różnych warunkach spowoduje, że  osiągniemy maksimum efektu przy minimum wysiłku.

 

4. MatteBOX to nieustanna praca nad zwiększeniem konkurencyjności świadczonej usługi - w świecie technologii kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Kilka słów na temat nowości sprzętowych i softwerowych.

 

Koszt uczestnictwa

Seminarium jest organizowane i dofinansowane przez Fundację Digital Space, rzeczywista wartość seminarium: 800 zł netto za osobę, natomiast dofinansowanie wynosi: 600 zł netto za osobę.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc przewidziany jest symboliczny udział własny każdego uczestnika w kwocie 200 zł netto. W tej cenie zapewniamy nocleg w komfortowym hotelu Miód Lawenda i ekskluzywną kuchnię.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Bruno Bagiński, tel. 723575757, e-mail: bruno.baginski@mattebox.pl 

Andrzej Wysokiński, tel. 603233228, e-mail: andrzej.wysokinski@mattebox.pl 

 

zglos