Nadawcy TV

Dla nadawców TV Mattebox ma wręcz rewolucyjne rozwiązania. Jeśli Twoja Organizacja dystrybuuje swój kanał wśród operatorów telekomunikacyjnych, MatteBox jest w stanie rozesłać strumień Twoich treści specjalnie przygotowanymi węzłami światłowodowymi do innych operatorów bez konieczności wyjątkowo drogiej i kłopotliwej dystrybucji satelitarnej.

Ewidentny trend w kierunku jakości strumienia 4K i Ultra HD powoduje w zasadzie niezbędne myślenie o tej formie dystrybucji swojego strumienia treści. MatteBox poprzez umieszczenie treści Twojego kanału spowoduje możliwość dotarcia z dystrybucją do zupełnie nowego i prężnie rozwijającego się segmentu operatorów sieci światłowodowych, kablowych i radiowych naziemnych bez obawy o brak przestrzeni na Twój kanał TV, jak to jest w przypadku np. DVB-T czy transponderów satelitarnych.

Zabezpieczenia stosowane przez MatteBox, potwierdzone certyfikatami, dają Ci pisemną gwarancję kontroli nad końcowym punktem odbioru Twojego strumienia treści.

Z kolei operatorzy telekomunikacyjni korzystający z rozwiązania MatteBox mają pełną kontrolę nad sygnałem wysyłanym do swoich abonentów końcowych, co go zabezpiecza dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w sposób nadmiarowy,  niebezpieczeństwo niewłaściwego raportowania lub kradzieży sygnału.

Całkowitą innowacją o skali światowej jest wprowadzenie rzeczywistej statystyki oglądalności w oparciu o zakres dowolnego interwału czasowego względem dowolnego kanału czy dowolnej minuty wybranego kanału.

Narzędzie to w sposób rzetelny da możliwość wprowadzenia właściwego strumienia przychodów od reklamodawców do Twojej firmy.