ROADSHOW – ŁÓDŹ

MatteBOX-Seminarium-Lodz

Drodzy Partnerzy,

W dniach 17 października 2019 roku w Łodzi organizujemy seminarium szkoleniowe dla wszystkich Partnerów i firm zainteresowanych współpracą z platformą MatteBOX. Seminarium jest adresowane do osób, które kontaktują się bezpośrednio z klientami końcowymi i aktywnie sprzedają oraz zamierzają poprawiać swoje wyniki sprzedażowe, do managerów sprzedaży, którzy mają w planach poprawianie skuteczności swoich zespołów oraz właścicieli i kadry zarządzającej, chcących zwiększyć dochody swoich firm.

 

Tematy, które zostaną poruszone podczas seminarium:

1. Spojrzenie na rynek płatnej telewizji - stan obecny, otoczenie prawne i technologiczne oraz zmiany jakie nieuchronnie nastąpią w najbliższym czasie.

Solidny zestaw potwierdzonych informacji, których nie dowiecie się nigdzie indziej.

 

2. Jak rozmawiać z klientem - kiedyś posłańcowi złej wiadomości obcinano głowę, dzisiaj po źle przeprowadzonej rozmowie, klient skieruje swoje kroki prosto do konkurencji.

Każdą informację można przekazać na wiele sposobów, my sprawdziliśmy, które są skuteczne i chętnie podzielimy się tą wiedzą.

 

3. Architektura sprzedaży - jak zbudować prawidłowo procesy sprzedażowe.

Źle zaprojektowana sprzedaż powoduje, że "walimy głową w mur". Przy podwójnym wkładzie czasu i energii osiągamy zaledwie połowiczny efekt.

Skorzystanie z prawidłowo skonstruowanych gotowych elementów, wielokrotnie testowanych i poprawianych w różnych warunkach spowoduje, że  osiągniemy maksimum efektu przy minimum wysiłku.

 

4. MatteBOX to nieustanna praca nad zwiększeniem konkurencyjności świadczonej usługi - w świecie technologii kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Kilka słów na temat nowości sprzętowych i softwerowych.

 

Koszt uczestnictwa

Seminarium organizowane jest przez Fundację Digital Space. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc przewidziany jest symboliczny udział własny każdego uczestnika w kwocie 200 zł netto. Pierwsze spotkanie z tego cyklu spotkało się z dużym uznaniem ze strony wszystkich uczestników.

Podczas spotkania zapewniamy dla wszystkich uczestników serwis kawowy oraz obiad, a po części oficjalnej chętnie porozmawiamy z Wami przy kolacji i drinku w bardziej swobodnej atmosferze :)

 

Termin: 17 października 2019 r. godz. 11:00
Miejsce: Hotel Holiday Inn Łódź, ul. Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź

 

Zapraszamy do kontaktu:

Bruno Bagiński, tel. 723575757, e-mail: bruno.baginski@mattebox.pl

Andrzej Wysokiński, tel. 603233228, e-mail: andrzej.wysokinski@mattebox.pl

 

zglos