Technologia MatteBox

Zgodnie z najnowszymi trendami światowymi opierającymi się na konwergencji usług multimedialnych w kierunku protokołów TCP/IP technologia MatteBox jednoznacznie opiera się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych w zakresie transportu treści poprzez pakiety internetowe.

Z kolei specyfika całkowitej nowości tych rozwiązań powoduje wytworzenie obszarów absolutnej innowacyjności w zakresie zastosowanych rozwiązań. Dlatego MatteBox bez wątpienia można zaliczyć do grona trendsetter'ów nowych rozwiązań na rynku dzięki wsparciu dla swoich Partnerów biznesowych i zapewnieniu im stabilności finansowej, wynikającej z posiadania narzędzi niezbędnych do zaspokojenia zmieniających się potrzeb i zachowań Klienta końcowego w obrębie usługi TV, opisanych w dziale: Trendy.

Nasza platforma IPTV jest kompletnym rozwiązaniem, które zapewnia usługi multimedialne za pośrednictwem sieci. Usługi, które są dostępne to m.in: TV na żywo, VoD - wideo na żądanie, NPVR, TV Timeshift - Catchup TV, Pause Llive TV, Startover oraz Aplikacje interaktywne.

Platforma obsługuje zarządzanie treścią, w tym kodowanie zawartości, wprowadzanie metadanych, szyfrowanie, licencjonowanie i kontrolę rodzicielską.

Wraz z platformą dostarczany jest zestaw otwartych interfejsów integracyjnych API, które pozwalają na integrację w środowisku operatora.

NANGU_HOW_IT_WORKS